KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Canlidoviz.com içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle, değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir. Bu metin, canlidoviz.om tarafından kabul edilen ve yürütülen kullanım koşulları ve gizlilik ilkeleri hakkında bilgi vermektedir. Bu bilgilerden başlıcaları şunlardır:

Kullanıcıların ne tür kişisel bilgilerinin toplandığı,
Hangi organizasyonun bu tür bilgileri topladığı,
Üçüncü şahıs ve kuruluşlara bu bilgilerin nasıl verildiği,
Kullanıcı bilgilerinin ne yollar ile değiştirilebileceği veya silinebileceği,
canlidoviz.com’un veri tabanında bulunan kullanıcı bilgilerinin kaybolması, yanlış ellere geçmesi ve yetki dışı kullanılmasını önlemek maksadı ile kullandığı güvenlik sistemi

"Kişiyi Belirleyici Bilgiler", kişinin diğer şahıslara kendisini tanıtmak, iletişim kurmak ve benzer nedenler ile veri tabanımıza geçirdiği ve gösterime sunduğu bilgilerdir. Websitemizde ya da uygulamamızda tutulan bilgileirniz; telefon numaranız, kullanıcı adınız ve IP adresinizdir. Canlidoviz.com, veri tabanında bulundurduğu bilgileri, sadece uygulamayı kullanım ve hukuki yükümlülükleri esnasında kullanır. Şayet üye değilseniz kişisel hiçbir veriniz veri tabanımızda yer almaz.

Bu Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmemiz ile birebirdir ve Gizlilik İlkesi'nin okunması ve kabul edilmesi sırasında, Kullanıcı Sözleşmemiz’in de kabul edilmesi gerekmektedir. Bu sözleşmeler, sadece canlidoviz.com sitesinde ve mobil uygulamarında geçerlidir. Diğer siteler (tarafımızca link verilen, üçüncü kuruluşlar olarak tabir edilen veya canlidoviz.com ile işbirliği içerisinde olan kuruluşlar) kendi ilke ve sözleşmelerine sahip olabilirler ancak bunlar canlidoviz.com tarafından kontrol edilemez, ve bu nedenle de, bu sözleşmede bahisleri geçmemektedir. Bu nedenle, canlidoviz.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden kesinlikle sorumlu değildir.

Kullanıcı bilgileri uygulama içindeki Hesap Sil adımı ile canlidoviz.com veri tabanından tamamen silinebilir.

Uygulamamızda/websitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan QR YAZILIM VE EGITIM TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
USER AGGREMENT

Canlidoviz.com reserves the right to change the content and the service offered at any time and for any reason, or to stop the service. This text provides information about the terms of use and privacy policies accepted and implemented by canlidoviz.om. The main ones of this information are:

What kind of personal information of users is collected,
Which organization collects such information,
How this information is given to third parties and organizations,
In what ways user information can be changed or deleted,
The security system used by canlidoviz.com in order to prevent the user information in its database from being lost, falling into the wrong hands and being used without authorization.

"Personally Identifiable Information" is the information that the person submits to our database and displays for the purpose of introducing himself to other parties, communicating and similar reasons. Your information held on our website or application; your phone number, username and IP address. Canlidoviz.com uses the information in its database only during the use of the application and its legal obligations. If you are not a member, none of your personal data is included in our database.

This Privacy Policy is identical to our User Agreement, and our User Agreement must also be accepted when reading and accepting the Privacy Policy. These agreements are valid only on canlidoviz.com site and mobile applications. Other sites (linked by us, referred to as third parties or cooperating with canlidoviz.com) may have their own policies and agreements, but these are not controlled by canlidoviz.com and therefore are not included in this agreement. For this reason, canlidoviz.com is not responsible for the content of the sites to which it links and promotes banners.

User information can be completely deleted from the canlidoviz.com database with the Delete Account step in the application.

Investment information, comments and recommendations in our application/website are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service; brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer within the framework of an investment consultancy agreement. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations. QR YAZILIM VE EGITIM TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI cannot be held responsible in any way for errors and deficiencies both on the site and in the resources used for the site, and for direct and/or indirect damages, lack of profit, moral damages and damages that third parties may suffer as a result of using the information on the site.